KOLORYZACJA

Świetnie dobrana koloryzacja to pierwszy krok do wspaniałej fryzury.

Trwała koloryzajca TOPCHIC

 

System farbowania TOPCHIC Goldwell zapewnia na każdym etapie pewne i bezpieczne efekty, pozwala na swobodę wyboru sposobu pracy jeszcze bardzie kreatywną i efektywną farbą. Imponujące efekty kolorystyczne:

• rozjaśniające w jednym zabiegu odcienie dla lśniących efektów blond

• intensywne czerwienie o najwyższej promienistości i optymalnej trwałości koloru

• naturalne odcienie dla doskonałego pokrycia siwizny, nawet na włosach opornych, trudno poddających się zabiegom farbowania

• ponad 100 wzajemnie mieszanych ze sobą odcieni

 Prestige

Salon Urody

Promieniste kolory w delikatny sposób

 

Colorance Acid Color - kwaśna, intensywna koloryzacja GOLDWELL dla promienistych i trwałych efektów koloryzacji, przy najwyższej z możliwych ochronie włosów. Colorance intensyfikuje naturalne odcienie, trwale pokrywa siwiznę występującą w ilości 50 % i odświeża kolor na włosach wcześniej poddanych zabiegom farbowania i koloryzacji.

• Różnorodność: ponad 60 wzajemnie mieszalnych ze sobą odcieni,

• Połysk i Pielęgnacja: Kwaśna Technologia (odczyn pH 6.8) zapewnia intensywne efekty kolorystyczne i najlepszą z możliwych ochronę włosów. Brak amoniaku, zawiera aktywne pielęgnacyjne komponenty.

• Szybkość: Opatentowany System Katalizatorów, który przyspiesza tworzenie się pigmentu koloru.

 

Koloryzacja dla mężczyzn

 

Żel bez amoniaku - dla mężczyzn.

Cover 5' jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą zatuszować swoje siwe włosy, otrzymując dyskretny i perfekcyjnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu.

Siwe włosy stają się mniej widoczne, fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest wyraźna ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów klienta, włosy wyglądają na „odświeżone” a rezultat jest długotrwały.

 

ul. Powstańców 33 lok 7U

05-091 Ząbki

tel. 22 435 43 25

Godziny otwarcia:

pon. - piąt.: 10:00 - 20:00

sob.: 08:00 - 15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Prestige 2014, wykonanie JL