Prestige

Salon Urody

 Derma Roller- mezoterapia mikroigłowa 

Derma roller to akcesorium kosmetyczne służące do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej. W trakcie pojedynczego zabiegu na twarz tworzy się ponad 250000 mikrokanalików, którymi substancje aplikowane na skórę przenikają nawet 1000 razy lepiej. W zabiegach wykorzystujących technikę mikronakłuwania poprawia się biodostępność składników aktywnych, co zwiększa wielokrotnie skuteczność kosmetyków aplikowanych w zabiegu.  Ponadto pobudza i regeneruje włókna kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji.

 

Jakie są wskazania do zabiegu?

cienka i wiotka skóra

cera trądzikowa

cera naczyniowa

głębokie linie mimiczne

skóra wyniszczona solarium i słońcem

grube skóry pokryte bliznami

słaba tkanka łączna

 

Jakie są przeciwwskazania?

brodawki,

pieprzyki,

znamiona,

zranienia,

stany zapalne,

opryszczka w stanie aktywnym.

 

Jakie jest działanie mezoterapii mikroigłowej?

intensywna, ale ściśle kontrolowana stymulacja naskórka

natychmiastowy i optymalny transport składników aktywnych

reaktywacja wszystkich funkcji skóry

polepszenie procesów samonaprawczych skóry (gojenie się tkanki po mikronakłuciach)

regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym

stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

redukcja zmarszczek mimicznych

poprawa owalu twarzy

polepszenie elastyczności skóry

Zabieg polecany w serii 3 do 10 zabiegów lub jako pojedynczy zabieg raz w miesiącu.

 

 MesoCocktail Skin Therapy mezoterapia igłowa 

 

Anti-aging Skin Therapy

Odmładzający zabieg, wykonywany z wykorzystaniem urządzeń hi –tech lub metodą manualną, dedykowany dla skóry dojrzałej.  Dostarcza składników aktywnych niezbędnych do zachowania młodzieńczej aktywności, spłyca zmarszczki oraz rewitalizuje skórę. Esencję terapii stanowi aplikacja MezoCocktailu bazującego na kwasie askorbinowym, kwasie hialuronowym, tetrapeptydach i biotynie. Kompozycja ta zapewnia optymalne działanie odżywcze i antyoksydacyjne.  Dzięki Argireline,  skóra po zabiegu jest napięta, wygładzona i promienieje młodzieńczym blaskiem.

 

 

Firming Skin Therapy

Ujędrniający zabieg na twarz, wykonywany z wykorzystaniem urządzeń hi –tech lub metodą manualną, przeznaczony do pielęgnacji skóry o obniżonej elastyczności. Unikalna receptura przywraca sprężystość i napięcie skóry, wzmacnia, jak również zapewnia jej kompleksową pielęgnację. Skóra po zabiegu jest odmłodzona, nawilżona i gładka, a dzięki wyjątkowym właściwościom DMAE , ujędrniona i z widocznym efektem liftingu.

 

Vitamin C Skin Therapy

Intensywna terapia, wykonywana z wykorzystaniem urządzeń hi –tech lub metodą manualną,  przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, w szczególności szarej i zmęczonej, jak również z problemem naczyniowym i przebarwieniami. Zabieg bazuje na witaminie C, która wspomaga produkcję kolagenu, elastyny i GAG, dzięki czemu przyspiesza regenerację, podnosi poziom nawilżenia. Spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, stres cywilizacyjny oraz zanieczyszczenia powietrza. Po zabiegu skóra jest wygładzona i wygląda świeżo. Odzyskuje naturalny blask i równomierny koloryt. 

MEZOTERAPIA

ul. Powstańców 33 lok 7U

05-091 Ząbki

tel. 22 435 43 25

Godziny otwarcia:

pon. - piąt.: 10:00 - 20:00

sob.: 08:00 - 15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Prestige 2014, wykonanie JL