Prestige

Salon Urody

 PURE COLLAGEN EYE PADS 

 

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz

Opis: Płaty kolagenu zwierzęcego występują także w wersji na okolice oczu. Można je zastosować samodzielnie w przypadku, gdy intensywnego nawilżenia i zniwelowania zmarszczek wymaga jedynie ta partia twarzy. Zabieg z płatami kolagenowymi na okolice oczu można zaproponować także osobom przed ważnym wyjściem dla uzyskania natychmiastowego efektu. Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu potrzebującej głębokiego nawilżenia oraz spłycenia drobnych zmarszczek. Cel: zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, nawilżyć i wygładzić delikatną skórę wokół oczu.

 

Płeć: Dla kobiety i mężczyzny

Wiek: 36-45, 45+

Rodzaj skóry: Do każdego rodzaju skóry

Działanie: Nawilżające, Wygładzające,

Przeciwzmarszczkowe

 

 

 COLD MARINE PROGRAM 

 

ZABIEGI - Twarz

Opis: Skóra wrażliwa to skóra o nadmiernej reaktywności na bodźce zewnętrzne. Pieczenie, ogólne zaczerwienienie, swędzenie i podrażnienie - to zaledwie kilka z wielu oznak dyskomfortu odczuwanego przez osoby ze skórą wrażliwą. Firma Thalgo opracowała program pielęgnacji, który ma za zadanie ukoić skórę, złagodzić jej podrażnienia i uszczelnić rozszerzone naczynia krwionośne. Naturalne aktywne składniki, otrzymane dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, redukują powierzchowną wrażliwość skóry i zmniejszają reakcje komórek skóry na agresywne czynniki. Wskazania: skóra naczyniowa, cienka, wrażliwa, skłonna do zaczerwienień i podrażnień, trądzik różowaty. Cel: zabieg ma na celu wzmocnić i uszczelnić ściany naczyń krwionośnych, złagodzić podrażnienia, zmniejszyć

 

Płeć: Dla kobiety i mężczyzny

Wiek: Do każdego wieku

Rodzaj skóry: Tłusta, Mieszana, Normalna, Sucha, Wrażliwa

 

 THALGODERM ORGANIC MASK + RASBERRY EXTRACTS 

 

Rodzaj: ZABIEGI - Twarz

Opis: Skóra wrażliwa jest skłonna do wysuszania, złuszczania, zaczerwienienia, małych pęknięć lub zmian zapalnych. Zabieg z użyciem maski z alginatu i malinowej ampułki przynosi dużą ulgę skórze wrażliwej, koi i łagodzi, doskonale nawilża i zabezpiecza ją. Wskazania: skóra wrażliwa, delikatna, sucha, naczyniowa, skłonna do podrażnień. Cel: łagodzenie zaczerwienień, nawilżenie, odżywienie, wygładzenie, złagodzenie podrażnień, wzmocnienie ścianek naczyń włosowatych.

 

Płeć: Dla kobiety i mężczyzny

Wiek: 26-35, 36-45

Rodzaj skóry: Mieszana, Normalna, Sucha, Wrażliwa

Działanie: Łagodząco-Kojące, Nawilżające, Rozjaśniające 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE THALGO

ul. Powstańców 33 lok 7U

05-091 Ząbki

tel. 22 435 43 25

Godziny otwarcia:

pon. - piąt.: 10:00 - 20:00

sob.: 08:00 - 15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Prestige 2014, wykonanie JL