Fryzjerstwo

Perfekcyjne strzyżenie to podstawa  atrakcyjnej fryzury. Każda stylizacja jest wyjątkowa, dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Używamy różnych metod strzyżenia, które pozwalają  na nadanie kształtu włosom w sposób najlepiej podkreślający Twoją urodę. 

Jeśli masz potrzebę zmiany, chcesz poczuć się pewniej, lub znudziła Cię dotychczasowa fryzura – zajrzyj do nas. 

Nasi styliści dobierają fryzury indywidualnie, biorąc pod  uwagę kształt twarzy, rodzaj włosa, charakter, styl bycia. 

Oferujemy strzyżenie damskie, męskie oraz dziecięce.

koloryzacja Odśwież swój kolor z salonem Prestige ! 

Zainspiruj się kompleksowym systemem koloryzacji, który daje nieograniczone możliwości.

Od wysoce skutecznych permanentnych farb po delikatne tonery – masz wszystko co potrzebne, aby osiągnąć piękne i łatwe do zrealizowania efekty kolorystyczne. Dokładnie takie, jak oczekujesz.

Zabiegi te polegają na zastosowaniu na włosach renomowanych kosmetyków, które idealnie odbudowują i pielęgnują włos na całej długości.
Nasz wyspecjalizowany doradca Kerastase wykona diagnozę włosa oraz skóry głowy, aby dobrać odpowiednią dla Ciebie pielęgnację. Następnie przeprowadzi transformację włosów w atmosferze pobudzający zmysły: delikatny, relaksujący masaż, kwiatowo- owocowy zapach produktów. To chwila dla ciała i ducha pozwalająca uwolnić się od wszelkich trosk. Substancje wnikają głęboko w strukturę włosów, dzięki czemu zaraz po zabiegu, widzimy zamierzony efekt, a włosy są mocne i odżywione.
Wzmocnij swoje włosy i dodaj im blasku. Oddaj się przyjemności z rytuałem pielęgnacyjnym oraz ciesz się skutecznością Kerastase.

Rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny Fusio-Dose zapewnia natychmiastową i efektowną przemianę Twoich włosów oraz trwały rezultat. Dowiedz się więcej na temat kuracji Fusio-Dose i odwiedź Nasz salon, aby poddać się profesjonalnej diagnozie włosów.

Pięć skoncentrowanych formuł pielęgnacyjnych w formie boosterów komponowana jest z czterema koncentratami bogatymi w substancje aktywne, co dostarcza nam 20 możliwych kombinacji indywidualnie dopasowanej pielęgnacji.

Prestige

Piękne i zadbane włosy są Twoją wizytówką.

Zapraszmy!!!