Zabiegi na ciało

Enderologia LPG

Zabieg polega na głębokiej stymulacji komórek na ciele . Naturalnie ujędrnia, pobudzając znajdujące się w ciele kwas hialuronowy czy elastynę. Prestige oferuję wykonanie zabiegu  w pełni profesjonalnie – oddaj się w nasze ręce, a z pewnością wyjdziesz zadowolona.
Nowy patent endermologie® łączy maksymalną wydajność z opatentowaną technologią, co umożliwia bardziej intensywną i szybszą stymulację skóry.

Efekty widoczne już po trzech zabiegach 

0%
o 71% więcej jędrności*
0cm
o 5,2 cm mniejszy obwód w talii*
0%
o 67% mniej cellulitu*
*Badanie endermologie® Dermscan 2016

Redukcja tkanki tłuszczowej

Dzięki głowicy zabiegowej Integral zabieg endermologie® umożliwia zlokalizowanie i wyszczuplenie sylwetki w okolicach opornych na ćwiczenia i zdrowe odżywianie (ramiona, plecy, brzuch, talia, uda itp.), precyzyjnie dostosowując zabieg do potrzeb każdego rodzaju skóry.

Wygładzenie cellulitu

Cellulit, z którym boryka się 90% kobiet, nawet tych najszczuplejszych i najbardziej wysportowanych, powstaje na skutek zalegania tłuszczu w adipocytach (komórkach tłuszczowych) oraz zatrzymywania wody w organizmie.

Przywracanie jędrności skóry

Wahania wagi, otyłość, upływ czasu… skóra stopniowo traci napięcie i elastyczność. Nawet jeżeli opadanie skóry dotyka całego ciała, niektóre jego obszary są szczególnie wrażliwe: wewnętrzna strona ud, brzuch, ramiona itd.

Przywrócenie uczucia lekkości w nogach

Ciężkie i bolące nogi, opuchnięte kostki i stopy… to objawy problemów układu krążenia krwi i limfy w tkankach. Nagromadzone w organizmie toksyny powodują obrzęki, które mogą powstawać nawet w przeciągu jednego dnia lub w określonych momentach cyklu kobiety.

Dobre Samopoczucie

Poznaj nasze ekskluzywne produkty pielęgnacyjne, zapewniające niezrównaną skuteczność działania i relaksację.